Göktürk Apple iPhone Servisi iPhone ve iPad Tamir Servisi


Tüm iPhone modelleri için arıza tamirat hizmetini Göktürk iPhone servisi olarak adresinize kadar gelerek yapıyoruz. Ekibimiz, Apple marka cihazlar konusunda tam donanımlı ve teknik bilgi birikime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Bizlere ulaşarak arıza kaydı bıraktığınızda, ev yada iş yerinize kadar gelerek, iPhone cihazınızın tamiratını mümkün olduğu kadar kısa sürede gerçekleştiriyor ve sizlere teslim ediyoruz.

 

Göktürk iPhone tamiri hizmetini tüm iPhone modelleri için vermekteyiz. Bu cihazlarda görülen teknik sorunları yazılım ve donanım tabanlı olarak iki ana kategoride değerlendirebiliriz. Bu bağlamda, yaşadığınız teknik sorun ne olursa olsun bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Ekibimiz, cihazınızın sorununu kısa sürede analiz edecek ve sonrasında tamiratını gerçekleştirecektir. Bunun içi gerekli olarak temel ve ileri düzey ekipmanlarımız mevcuttur.

 

Göktürk iPhone Ekran Değişimi iPhone & iPad Dokunmatik Cam Revize


Sistemimize gelen taleplerin pek çoğu ekran sorunları ile ilgili olmaktadır. iPhone kullanıcıları, özellikle de bazı modellerde cihazlarının ekranı ile ilgili geri dönüşlerde bulunmaktadırlar. Göktürk iPhone ekaran kırıldı ya da Göktürk iPhone dokunmatik cam kırıldı şeklinde gelen bu bildirimler için tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz.

 

Kullanmış olduğunuz iPhone modeliniz, herhangi bir sebepten dolayı ekranı kırıldıysa, bu cihaz için yapılacak tek şey değişim işlemidir. Böylelikle ilk gün gibi temiz ve sağlam bir ekrana sahip olursunuz. Kırılan ekran için Göktürk iPhone ekran değişimi bizlerle iletişime geçerek, arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Göktürk iPhone ön cam değişimi işlemini adresinize kadar gelerek, mümkün olduğu kadar kısa sürede gerçekleştiriyor ve sizlere temiz, sorunsuz çalışan bir ekrana sahip iPhone cihazınızı teslim ediyoruz.

 

Göktürk iPhone Servisi


Apple Teknik servis olarak öncelikli amacımız, cihazlarınızınızın profesyonel bir işçilik ile tamiratının gerçekleştirilmesidir. Böylelikle uzun zamanlar daha kullanabileceğiniz iPhone cihazınızdan memnun kalmanızı istiyoruz. Göktürk iPhone servis olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde, adresinize kadar gelerek tamirat hizmetini vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile, sizlere mümkün olduğu kadar uygun fiyat teklifinde bulunuyor. Daha fazla bilgi alabilmek ve arıza kaydı oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri