İstanbul Arnavutköy iPhone Tamir Servisi


                Akıllı telefon teknolojisi ile üretilen dokunmatik ekran telefonlar, bildiğiniz gibi bazı modelleri ile birlikte oldukça hassas kullanımlara sahip olması gerekmektedir. Ekrana gelebilecek ince darbelere bağlı olarak bile ekranlarda kırılmalar ve çatlamalar meydana gelebiliyor. Bunun yanı sıra yine düşmelere bağlı olarak da bu sorunlar ortaya çıkarken, özel teknik servis hizmetleri dahilinde ekran değişimleri mümkün olmaktadır. Sizlere bu kapsamda hizmet veren VTS teknik olarak; Arnavutköy iPhone ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Teknik uzman kadro


                2007 yılında kurulmamız ile birlikte 10 yıla yakın bir süredir hizmetlerimizi sürdürürken, müşteri odaklı çalışmalarımız, müşteri memnuniyeti için önemli bir yere sahiptir. Yine teknik uzman kadromuz ile sunduğumuz hizmet anlayışı, kaliteli ve profesyonel olurken, Arnavutköy iPhone dokunmatik değişimi hizmetlerine, ev adreslerinizde bile ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Evlerinizde hizmet sunuyoruz


                Pek çok kişinin maalesef ev ya da işlerinde yer alan sorumluluklarından dolayı teknik servislere gidecek bile zamanı olmamaktadır. Bizlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha güvenli hizmet sunabilmek adına hizmetleri ev ve iş adreslerinize taşıyoruz. Teknik uzman kadromuz, yaptığınız talepler sonrası, gerekli ekipmanlar ile birlikte adreslerinize gelmektedir. Böylelikle de gözünüzün önünde yapılacak işlemler dahilinde, acaba içinden parça değişimi yapıldı mı, orijinal parçalar sökülüp sahte parçalar mı takıldı gibi sorularını da ortadan kaldırmaktayız.

                Bahsettiğimiz tüm bu bilgilerin yanı sıra İstanbul Arnavutköy iPhone servisi hizmetleri yine merkezimiz dahilinde de gerçekleştirilebilmektedir. Merkezimizi ziyaret etmek ve diğer tüm hizmetlerimizden haberdar olmak için; Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresimize teşrif edebilirsiniz. Böylelikle vaktiniz bulunduğu durumlarda cihazlarınızda getirerek, randevu almış olmanız dahilinde aynı gün içerisinde cihazlarınızı sizlere teslim edebilmekteyiz.

Ev adreslerinize teslim hizmeti


                Yine telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak, cihazlarınızı kendi adreslerinizden almamızı da talep edebilirsiniz. Böylelikle teknik personellerimiz kendi bünyemizde kullandığımız araç filolarımız ile tüm semtlere hizmet verdiği gibi evlerinizden cihazlarınızı teslim alarak merkezlerimize getirecektir. Sonrasında ise tamir ya da parça değişim hizmetleri verilerek, tekrar olarak adreslerinize teslim edilebilecektir.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri