Ataköy Apple iPhone Servisi iPhone ve iPad Tamir Servisi


Kullanmakta olduğunuz iPhone modeli ne olursa olsun, Ataköy iPhone servisi olarak adresinize kadar geliyor ve cihazınızın bakım, tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Apple marka ürünler ile ilgili tam teknik bilgi ve donanıma sahip personellerimiz, cihazınızın sorununu kısa sürede analiz edebilmekte ve böylelikle bir kaç dakikalık bir işlem ile tamiratını gerçekleştirmektedir.

 

Ataköy iPhone tamiri için adresinize kadar geliyor ve cihazınızın sorunu ne olursa olsun, tamiratını gerçekleştiriyoruz. Bunun için bizlerle iletişime geçerek, arıza kaydı bırakmanız yeterli olmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte gelerek, iPhone cihazınızın tamiratını gerçekleştiriyoruz.

 

Ataköy iPhone Ekran Değişimi iPhone & iPad Dokunmatik Cam Revize


Ekibimize en çok ekran sorunları ile ilgili talepler gelmektedir. iPhone kullanıcıları genellikle Ataköy iPhone ekaran kırıldı ya da Ataköy iPhone dokunmatik cam kırıldı şeklinde bizlere başvuru yapmaktadırlar. Bizler, deneyimli bir ekip olarak iPhone tüm modelleri için orjinal ekran yedeklerine sahibiz ve böylelikle adresinize gelerek, sadece bir kaç dakikada  Ataköy iPhone ekran değişimi işlemini gerçekleştiriyor ve sizlere temiz, sorunsuz bir ekrana sahip, cihazınızı teslim ediyoruz.

 

Ataköy iPhone ekran değişimi için bizlere güvenebilirsiniz. Kırılmış, çatlamış ekrana sahip cihazınızı kullanmaya devam etmemelisiniz. Bu hem görsel hem de işlevsel olarak can sıkıcı durumlar yaşamanıza sebebiyet verir. Bu nedenle Ataköy iPhone ön cam değişimi için bizlere ulaşın, arıza kaydı bırakın, adresinize kadar gelelim.

 

Ataköy iPhone Servisi


Firmamız sadece Ataköy’de değil, İstanbul’un pek çok semtlerinde mobilize olarak hizmet vermektedir. Dolayısıyla deneyimli bir Apple Teknik servis olduğumuzdan emin olabilirsiniz. En önemli avantajlarımız ise adresinize kadar geliyoruz, cihazınızı bir kaç dakikada onarıyoruz ve sizlere olabilecek en makul fiyatları sunuyoruz.

 

Ataköy iPhone servis olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Bizlere ulaştığınızda, cihazınızın sorunu ile ilgili ön bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle personellerimiz tam donanımlı olarak adresinize gelecektir. Ayrıca belirteceğiniz gün, ev yada iş adresinize kadar gelebiliyoruz. Bizlere ulaşıp, arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri