Bahçelievler iPhone Servisi


                Günümüzde akıllı telefon teknolojisinin yaygın olarak kullanılması ile birlikte elbette ki genel olarak dokunmatik ekranlarda, ön camlarda bir takım sorunlar yaşanmaktadır. Kimi zaman darbe ve düşmelere karşı kırılmalar ve çatlamalar meydana gelirken, kimi zamanlarda ise sıvı temaslarından dolayı bazı teknik arızalar meydana gelmektedir. Sorunlarınız her ne olursa olsun, Apple cihazlarınız için profesyonel hizmet anlayışından yardım almak istiyorsanız, VTS Teknik olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu konuda hizmet kalitemiz ve uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sunarken; Bahçelievler iPhone servisi desteğimizi de sunabilmekteyiz.

 

Hizmetlerden yararlanmak isteyenler


                Eğer ki yukarıda bahsetmekte olduğumuz iPhone cihazlarınızda yer alan her hangi bir donanım sorunu ile hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu esnada da, cihaz bilgileriniz, cihaz teknik arızalar, değişim ve tamir imkânının olup olmadığı, adres ve iletişim bilgilerinizi de ileterek, sizlere hizmetlerimizi sunmamız için yardımcı olabilirsiniz. Bu hizmetlere ise ev ya da iş adreslerinizde ulaşabilmeniz de yine VTS Teknik hizmetlerinin ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir. Böylelikle diğer merdiven altı teknik servislerin cihaz içinde yer alan diğer parçaları sahteleri ile değiştirmelerini de engellemiş olurken, aklınızda ki soru işaretlerini bir an önce kaldırabilirsiniz. Bu hizmetlere ise yine Bahçelievler iPhone ekran değişimi olarak da ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Merkez adresi ve iletişim


                Dokunmatik ekran, ön cam ve diğer cihaz sorunları hakkında teknik destek almak, değişim ve tamir imkânlarından yararlanabilmek için merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere İstanbul’ da Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresimizde hizmetlerimizi sunarken, yine telefon numaralarımız olarak, (0 212) 553 84 81 numarasından müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, detaylara daha kolay ulaşabilirsiniz. Bunlar hakkında bilgiler ya da İstanbul Bahçelievler iPhone ön cam değişimi için yazışmalar yapmak istiyorsanız; info@appleiphoneservisi.com üzerinden hizmet alabilirsiniz.

 

Bakmadan geçmeyin


                Bahsettiğimiz gibi evlerinizde teknik hizmetler alabilmeniz mümkün olurken, yine ev adreslerinizden teslim alınmasını, tamir ve parça değişimlerinin yapıldıktan sonra ücretsiz teslimat özellikleri ile tekrar adreslerinize cihazların teslim edilmesini de talep edebilirsiniz. Yine bu hizmetler konusunda da müşterilerimizin yanında olarak, Bahçelievler iPhone tamiri servisi ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri