Başakşehir iPhone Servisi

 


                Dokunmatik ekranlar ve mobil cihazların ön camları, belirli dış etkenlere, darbelere ve düşmelere karşı hasar görebilmektedir. Elbette ki iPhone cihazların maddi değerleri yüksek olurken, alınması gereken teknik servislerin kaliteli olması da oldukça önemlidir. Yine bunların yanı sıra teknik desteklerin arsında sunulan orijinal parça değişim özelliklerine dikkat etmekte önemli olurken, VTS Teknik kapsamında sizlerde çözüm odaklı çalışmalara ve desteklere sahip olabilirsiniz.

 

VTS Teknik hizmetleri


                Mobil cihazların ve iPad modellerinin pek çok sorununda yardımcı olduğu bilinirken, evlerinizden teslim alınan cihazlar, sorunları çözümlendikten sonra yine sizlerin belirlediği adreslere teslimatı gerçekleştirilmektedir. Göz atmak istedikleriniz arasında, Başakşehir ekran değişimi yer alırken, yine bunların yanı sıra hoparlör, ahize, mikrofon gibi parçaların da değişim hizmetlerini VTS teknik aracılığı ile alabilirsiniz.

Mobil servis imkanlarıyla iPhone ekran tamiri gibi hizmetleri adresinizde alabilirsiniz alanında uzman teknik kadromuz uzak yakın demeden adresiniz kadar gelerek Başakşehir’de iPhone ekran değişimini adresinizde gerçekleştiriyor

 

Güvenli ve ücretsiz teslimat imkânı


                Genel olarak kargo şirketlerinin teslimatlarında yine bazı kırılmalar meydana gelirken, bu duruma maruz kalınmaması üzere, kendi araç filomuz ve teknik personelimiz ile daha güvenli teslimatları gerçekleştirmekteyiz. Bireysel ve kurumsal olarak iş ve ev adreslerinize tamiratı yapılan ürünleri teslim ederek, profesyonel bir hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

                Yüksek teknoloji ürünlerini üretmekte ve pazarlamakta olan Apple, yine pek çok farklı model üretmektedir. Bizlerde genel olarak tüm iPhone modelleri için; başta Başakşehir iPhone ekran tamiri olmak üzere, diğer semtlere de hizmetlerimizi sunmaktayız.

Elbette ki bu semtlerin dışında daha pek çok semtte, İstanbul Başakşehir iPhone dokunmatik değişimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Dokunmatik ve ön cam farkı


                Genel olarak bazı kişiler, ekran kırıklarında, hangisinin hasar gördüğü konusunda bilgi sahibi olmamaktadır. Eğer ki dokunmatik ekran çalışıyorsa, bu durumda sadece değişmesi gereken ön cam kırıklarıdır. Eğer ki hem dokunmatik çalışmıyor hem de görüntü alamıyorsanız, maalesef her iki ekranın da değişim gerekirken, bunun yanı sıra devrelerde de değişim yapılması gerekebilir.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri