Beşiktaş Apple iPhone Servisi iPhone ve iPad Tamir Servisi


iPhone şarj almıyor, ekranı kırıldı, dokunmatiği çalışmıyor, durup dururken kapanıyor, bozuldu ve benzeri türden bir teknik sorun yaşıyorsanız, sadece tek bir telefon ile kolayca ulaşabileceğiniz Beşiktaş iPhone servisi olarak, özel tam donanımlı servis aracımız ile adresinize kadar geliyor, cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunu olabilecek en kısa sürede adresinizde gideriyoruz. Böylelikle sizlere sorunsuz, temiz cihazınızı teslim ediyoruz.

 

Teknik servis ekibimiz, tüm iPhone modellerinin teknik bakım ve tamiratı için hizmet vermektedir. Bu konuda tam donanımlı bir firma çalıştığınızdan emin olabilirsiniz. Nitekim personellerimiz tecrübeli olup, Apple marka cihazlar konusunda tam teknik bilgi birikim ve donanıma sahiptir. Böylelikle Beşiktaş iPhone tamiri için teknik ekibimiz, hangi iPhone modelinde hangi teknik sorunu yaşıyorsanız olun, ev yada iş yerinize kadar gelerek tamiratı gerçekleştirmektedir.

 

Beşiktaş iPhone Ekran Değişimi iPhone & iPad Dokunmatik Cam Revize


Teknik ekibimize en çok gelen talepler arasında cihazların ekran kısımları olmaktadır. Esasında iPhone her ne kadar “kırılmaz cam” özelliğine sahip olsa da, sert darbeler yada diğer nedenlerden dolayı çatlak, kırık meydana gelmektedir. Dolayısıyla Beşiktaş iPhone ekaran kırıldı ya da Beşiktaş iPhone dokunmatik cam kırıldı şeklinde sorunlar yaşıyorsanız, tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olmalıdır.

 

Beşiktaş iPhone ekran değişimi için bizlerle iletişime geçtiğinizde, sahip olduğumuz iPhone orjinal yedek ekran ile adresinize kadar gelerek, ekran değişimi, yenilemesi yaparız. Beşiktaş iPhone ön cam değişimi işlemi sonrasında memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizlere orjinal parça ile hizmet veririz. Böylelikle cihazınızın ilk gün gibi temiz ve kullanışlı bir hale gelir.

 

Beşiktaş iPhone Servisi


Beşiktaş ve İstanbul’un pek çok semtinde hizmet veren Apple Teknik servis ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda da Beşiktaş iPhone servis olarak, ev yada iş yeri adresinize kadar gelerek teknik bakım, tamirat işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirir ve sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunarız. Bunun için bizlerle iletişime geçerek, arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri