iPad Ekran Değişimleri


Apple markalı iPad ürünler tablet bilgisayar sektörünün en çok tercih edilen ürünleridirler, Bu tercihi kalite ve yüksek teknolojisine borçlu sanırım. Apple iş ve sosyal yaşamımızda vazgeçemediğimiz bu iletişim araçlarını üretir iken, bizlerde bu araçların kolaylıklarından son derece faydalanıyoruz. Fakat her şey o kadarda güllük gülistanlık olamayabiliyor, olumsuz sonuçların doğabildiği kazların yaşanması sonucu arama motorlarında iPad ekran kırıldı ne yapmalıyım? Heyecan ve panikle çözüm arayışları başlıyor. Elbette ki bu davranış gayet normal ama bu araştırmaların sonucunda güvenilir bir sonuca ulaşılabilirse. Apple markalı ürünlerin yedek parça ve garantili hizmetler alabileceğiniz sınırlı sayıda, sektörde rekabet eden firmalar vardır.

iPad ekran tamiri hizmeti almak istiyorsunuz diyelim nelere dikkat edersiniz? firma seçimi yaparken. Hemen söyleyelim öncelikle kurumsal güvenilir bir firma olsun istersiniz öyle değilmi? Sonra garanti vermesini istersiniz verdiği hizmet ve değişim yaptığı parça için, sonra acil çözüm üretmesini beklersiniz ve son olarak ekonomik bir fiyat beklersiniz. Haklısınız ve doğru yerdesiniz firmamız değişim yaptığı orijinal yedek parçalara ve değişim hizmetlerine garanti vermektedir. Ayrıca acil çözümler için mobil servis uygulamasıyla cihazınızı adresinizde onarılmasını mümkün kılıyor nasıl mı?

iPad Ekran tamiri


Whatsapp veya Messenger yoluyla ya da her hangi bir iletişim numaramızdan bize ulaşarak adres kaydınızı oluşturuyorsunuz. Müşteri temsilcilerimiz bilgilerinizi not edip size en yakın bölgeden bir teknisyen yönlendiriyor. Teknisyen kadromuz modern ve güncel bilgiler ile son derece eğitimli ve alanında uzman bir ekiptir. Adresinize kadar gelen teknisyenlerimiz iPad ekran değişimi işlemini huzurunuzda gerçekleştirmektedir. Böylece yapılan çalışmaya refakat edebilir her aşamasını gözlemleyebilirsiniz. İşte böylesine müşteri ve çözüm odaklı çalışan bir firmadan hizmet almak istemezmisiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kurumsal ve bireysel yüzlerce iPhone ve iPad tamiri işlemi gerçekleştirdik. Mobil servis ağımız İstanbul genelini kapsamak ile birlikte Türkiye’nin her yerinden kargo sistemiyle bizlere cihazlarını ulaştıran müşterilerimize mümkün olan en kısa zamanda gerekli onarımları yaparak aynı gün geri yolladık. Bu sebeple firmamız güçlü referanslara sahip olmak ile birlikte hizmet kalitesini kanıtlamıştır. Daha neyi bekliyorsunuz arayın kaliteli ve pratik servis fırsatlarını kaçırmayın.


 

 

 

iPad Ekran Kırıldı
iPad Ekran Kırıldı

 

 

iPad Ekran Tamiri
iPad Ekran Tamiri

 

 

iPad Ekran Değişim
iPad Ekran Değişimi