iPhone Ekran Değişimleri


Apple dünya devi bir marka ve iletişim araçları sektöründe öncü bir firma. Uluslararası satış ağını oluşturmuş durumda ve azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesine sahip. Apple markalı iPhone cihazların Türkiye’de ki kullanıcı potansiyeli de bir hayli yüksek. Tabii olarak Apple Uluslararası kapsamlı bir teknik servis ağı oluşturması imkansız görülmekte her ne kadar böyle bir gayret içerisinde olsa da bir ülkede birkaç noktadan öteye gidemiyor. Bundan sebeple özel teknik servisler Apple ürünlerin iPhone ekran tamir bakım gibi işlerini üstlendiler. Apple markalı ileri teknoloji ürünlerin teknik servisini üstlenmek basit bir olay değildir. Amatör tamircilerin bu ürünlere neler yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz. 2007 yılında kurulan teknik servis merkezimize yüzlerce amatörün daha da kötü hale getirdiği cihazları toparlamak ile uğraştık.

 

Firmamız aynı zamanda bayilik sistemiyle çalışmakta ve telefon satış noktalarının tamir bakım işlerini de yüklenmektedir. Firma bünyesinde eğitimli uzman teknisyenlerimiz istihdam edilmektedir. Modern laboratuvar araçlarımız bulunmakta ve kapsamlı hizmetler verilmektedir. iPhone ekran değişimi gibi hizmetler için orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Teknik servis merkezimize gelen acil durumdaki müşterilerimize bir kahve molasında cihazının tamir edilmesi keyfini yaşatıyoruz. Ayrıca mobil servis uygulamamız sayesinde iPhone ekran değişim hizmetini adresinizde sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim için en önemli kriter olmuştur. iPhone sersinden tüm cihazlarınız için kapsamlı teknik servis hizmeti vermekteyiz ekran değişimleri, sıvı temas tamirleri, pil (batarya) değişimleri, iPhone kasa değişimleri, anakart değişimleri, iPhone garanti değişimleri gibi kapsamlı hizmetler vermekteyiz.

 

iPhone Ekran Tamiri


 

iPhone cep telefonları Apple markasının en başarılı üretimleridir kalite ve kullanımı açısından teknolojinin zirvesidir. İos işletim sistemi sayesinde kişisel veri güvenliği %99 oranda sağlanmaktadır. Ayrıca özel üretim kasaları daha dayanıklı ve özellikle ekranları performans açısından oldukça niteliklidir. Her ne kadar kaliteli olduğu bir gerçek olsa da ekranların kırılabilir olması henüz teknolojinin aşabildiği bir durum değil maalesef. Tabii olarak kırılabiliyorlar iPhone ekranlar fakat yedek parça tedariğinin olması işimizi biraz daha kolaylaştırıyor. iPhone ekran revize işlemleri için teknik servisimizden hizmet alabilirsiniz.