Ortaköy Apple iPhone Servisi iPhone ve iPad Tamir Servisi


Bozulan Apple cihazlarınızı, adresinize kadar gelerek tamiratını gerçekleştirmekteyiz. iPhone, iPad gibi Apple marka cihazlarınız ile ilgili her türlü arıza ile ilgilenmekteyiz. Ekran değişimi ve diğer teknik çalışmaları adresinizde, uzman ile gerçekleştiriyoruz.

 

Firmamız, Ortaköydahil olmak üzere, İstanbul’un pek çok semtinde mobilize OrtaköyiPhone servisi olarak hizmet vermektedir. Yani, sizler bize ulaşırsınız, donanımlı personellerimiz adresinize kadar aracı ile gelerek cihazınızın tamiratını sadece bir kaç dakika içerisinde gerçekleştirir.

 

Ortaköy iPhone tamiri için tamirat merkezi aramak zorunda kalmazsınız, adresinize kadar gelerek, tam donanımlı ekibimiz cihazınızın her türlü arıza ve bakım işleri ile ilgilenir ve sadece bir kaç dakika sonrasında sizlere temiz, sorunsuz çalışan cihazınızı teslim eder.

 

OrtaköyiPhone Ekran Değişimi iPhone&iPad Dokunmatik Cam Revize


Kullanmakta olduğunuz Apple marka cihazlarınızın ekranı çatladıysa, kırıldıysa bu ve benzeri durumlarda OrtaköyiPhone ekran değişimi işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adresinize kadar geldiğimizde, sadece bir kaç dakikada ekran değişim işlemini gerçekleştiriyoruz ve sizlere temiz ve sorunsuz ekran, ilk gün gibi temiz cihazınızı teslim ediyoruz. OrtaköyiPhone ekran değişimi için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 

OrtaköyiPhoneekaran kırıldı ya da OrtaköyiPhone dokunmatik cam kırıldı  diyorsanız, bizlere ulaşıp, Ortaköy’de ikamet ettiğiniz adresi ve saati belirtmeniz yeterli olacaktır. Mobil ekibimiz, tam donanımlı olarak belirteceğiniz tarih ve saatte adresinize kadar gelerek, tamirat işlemini gerçekleştirecektir.

 

OrtaköyiPhone ön cam değişimi için bizlere ulaşarak, ev yada iş adresinizi vermeniz, tarih vermeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri kaydınızı alacak ve belirttiğiniz tarihte ekip adrese gelecektir.

 

OrtaköyiPhone Servisi


Teknik servis ekibimiz, Apple marka cihazlar konusunda tam teknik bilgi ve donanıma sahip olarak sizlere hizmet vermektedir. Bu bağlamda Apple Teknik servis olarak, Apple marka cihazlarınızın her türlü teknik sorunu ile ilgilenmekteyiz.

 

OrtaköyiPhone servis olarak, hem adresinize kadar hizmet veriyoruz, hem de silerden olabilecek en uygun tamirat fiyatlarını talep ediyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bizlere ulaşarak, hizmet talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

 

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Değişimi
iPhone Ekran Tamiri
iPhone Ekran Tamiri